Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamız 2006 yılından itibaren gayrimenkul değerleme sektörü ve yapı sektöründe ara vermeden faaliyet göstermektedir ve gayrimenkulün her alanında uzman kadrosu ile her gün dahada büyüyerek sektörün öncülerinden biri haline gelmektedir. Gayrimenkul sektörü ülkesel ve bölgesel gelişme ve büyüme yolunda önemli bir virajdır ve araziden inşaatın son aşamasına kadar varlığını ve önemini yitirmeyen bir sektördür. Şirketimiz de bu bağlamda ve bu bilinçle çalışmalarını sürdürmekte ve sektörün her aşamasını takip ederek hem sürekli gelişme içerisinde bulunmaya hemde sektörü geliştirmeye yardımcı olmaya devam etmektedir. 

Her türlü gayrimenkul değerleme, proje geliştirme, müşavirlik hizmetleri, imar hizmetleri, yap-sat ve taahhüt inşaat hizmetleri, danışmanlık hizmetleri ile sektörde varlığını devam ettiren ve büyüyerek ulusal projelere imza atmaya hazırlanan firmamız gayrimenkul sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. 

Müşavirlik interdisipliner bir hizmettir. Gayrimenkulün bir çok alt disiplinlerini bir arada yürüterek, en alt tabakası olan tarladan en üst tabakası olan yapılı araziye geçinceye kadarki tüm aşamalarını takip etmek üzerine kurulu kapsamlı bir çalışmayı titizlikle yürüterek sonuca ulaşmak için gerekli bilgi, donanım, deneyim, etik kurallar ve kültürel birikime sahip olan şirketimiz her kesime hitap edebilecek müşavirlik hizmetleri sunmaktadır.  

 

 

Vizyonumuz;


Firmamız, sektörün her alanında öncü, interdisipliner kimlikli, her aşamayı takip edebilen ve organizasyonu başından sonuna yöneten, sektöre yön veren bir firmadır.

 

Misyonumuz;


Çağdaş kimlikli, ileriye dönük, çağın gereklerine uygun gayrimenkuller ve yaşam alanları yaratmak. İnsan için alan yaratmak.Adres: Öveçler Mah. 1065.Cadde 1292.Sokak No:14/A Çankaya/ANKARA

Telefon: 0312 284 20 72 (pbx) | Fax: 0312 284 20 73 | GSM: 0(533) 733 37 15

E-mail: bilgi@onderulusoy.com.tr